Jako polski prawnik w USA specjalizuje się wyłącznie na obsłudze prawnej firm prowadzących działalność gospodarczą na rynku amerykańskim. Nie jestem adwokatem który zna się na wszystkich dziedzinach prawa, stąd doradzam tylko w paru dziedzinach prawa amerykańskiego. W przypadku projektów prawnych które są poza moją kompetencją zatrudniam innych specjalistów prawnych z USA.

obsługa spółek w USA adwokat jacek cieszynski

Ponieważ sam prowadzę działalność gospodarczą poza branżą prawniczą uważam, iż obsługa prawna firm działających na rynku amerykańskim w oparciu o stawkę godzinową nie jest najlepszym rozwiązaniem dla klientów biznesowych. Samo udzielenia porad prawnych to według mnie za mała wartość dodatnia oferowanego serwisu. Dlatego za swoją główną misję biznesową uważam wykorzystanie mojego ponad 20-letniego doświadczenia z rynku amerykańskiego nie tylko w rozwiązaniu specyficznej kwestii prawnej w USA, ale także do rozwoju biznesu każdego z moich Klientów na rynku amerykańskim.

Jeżeli poszukujesz adwokata w USA który posiada takie cechy, rozumie prawdziwe potrzeby biznesu i jesteś zainteresowany nawiązaniem współpracy ze mną napisz do mnie e-mail lub zadzwoń.

201-884-1048