obsługa spółek w USA adwokat jacek cieszynski

Jako polski prawnik w USA koncentruje się wyłącznie na obsłudze prawnej firm prowadzących działalność gospodarczą na rynku amerykańskim. Nie jestem adwokatem który zna się na wszystkich dziedzinach prawa, stad doradzam tylko w paru dziedzinach prawa amerykańskiego. W przypadku projektów prawnych które są poza moja kompetencja zatrudniam innych specjalistów prawnych z USA.

Jako przedsiębiorca prowadzący firmy poza branżą prawniczą uważam, iż obsługa prawna firm działających na rynku amerykańskim w oparciu o stawkę godzinową nie jest najlepszym rozwiązaniem dla moich klientów biznesowych.

Samo udzielenia porad prawnych to według mnie za mała wartość dodatnia oferowanego serwisu. Za swoją główną misję uważam wykorzystanie mojego ponad 20-letniego doświadczenia z rynku amerykańskiego nie tylko w rozwiązaniu specyficznej kwestii prawnej w USA, ale także do rozwoju biznesu mojego Klienta na rynku amerykańskim.

Jeżeli poszukujesz adwokata w USA posiada takie cechy, rozumie prawdziwe potrzeby biznesu i jesteś zainteresowany nawiązaniem współpracy ze mną napisz e-mail lub zadzwoń.

Telefon 201-884-1048

Paweł
Paweł
Czytaj więcej
Wybrałem usługi Jacka gdyż od samego początku w kontakcie cechował go profesjonalizm i chęć załatwienia sprawy szybko i sprawnie. Dodatkowo potwierdziłem swój wybór pozytywnymi opiniami od jego poprzednich klientów. Z ręką na sercu polecam usługi Jacka - nie zawiodłem się - cały proces sprawnie i dokładnie a co najważniejsze efekt działań w 100% zgodny z obietnicami. Dobrze wydane pieniądze! Polecam!
Adwokat Stanisław R.
Adwokat Stanisław R.
Czytaj więcej
To był dobry wybór. Szukałem osoby specjalizującej w obsłudze prawnej podmiotów i przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą na rynku amerykańskim. Jak się okazało, Pan Jacek okazał się osobą kompetentną, zaangażowaną, znającą procesy biznesowe oraz prawne na rynku amerykańskim. Dzięki praktycznemu doświadczeniu skutecznie rozwiązane zostały kwestie prawne i organizacyjne. Bardzo miły i kontaktowy człowiek. Polecam.
Tomasz
Tomasz
Czytaj więcej
Jako właściciel firmy NAN Films LLC chciałbym podziękować za niesamowitą pomoc ze strony prawa. Twoje doświadczenie i wiedza były dla mnie bardzo pomocne w organizowaniu wielu rzeczy na terytorium Stanów Zjednoczonych. To naprawdę ważne, aby powiedzieć, że jestem dumny ze współpracy z Tobą. Po pewnym czasie wiem, że praca z tobą jest bezpieczna dla mnie i mojej firmy
Stanisław
Stanisław
Właściciel
Czytaj więcej
Pan Jacek Cieszyński jest godny polecenia każdemu przedsiębiorcy zainteresowanemu poszerzeniem swojej działalności poza teren Polski. Amerykańska biurokracja potrafi być przytłaczająca, czasem wręcz demotywująca. Z pomocą Jacka Cieszynskiego udało nam się osiągnąć nasze ambitne cele. Pan Cieszyński szanuje czas i zaangażowanie klienta, oraz potrafi znaleźć i przetłumaczyć prawne zawikłania w sposób zrozumiały dla przedsiębiorcy. Jesteśmy pewni, że będziemy chcieli korzystać z usług w przyszłości.
Mykotty
Mykotty
Czytaj więcej
Jeżeli chcecie szybko i skutecznie rozpocząć legalną sprzedaż w USA, to koniecznie skorzystajcie z pomocy Jacka Cieszyńskiego. Jego liczne kontakty w USA, znajomość rynku oraz perfekcyjne “czucie” kultury amerykańskiej to atuty, dzięki którym błyskawicznie uruchomicie amerykańską spółke. I uwierzcie mi, w całym procesie organizowania formalności to Wy będziecie ogniwem, które wydłuża proces. Jacek to mistrz dopinania tematów.