Referencje w USA

Mark
Dynamic Energy Group LLC

Jacek is one of the most valuable people I have ever worked with. He is not only an experienced and efficient lawyer but also an inspiring perfectionist. Open minded and excellent strategist. Thanks to interpersonal skills he has great relations with both clients and potential customers.

4 (Demo)
Jeniffer Burns
Creative Heads Inc.

TheGem comes with an extended powerful theme options panel, which allows you to customize just anything in an appearance of your website – with few clicks.

Mecenas Rachelski

To był dobry wybór. Szukałem osoby specjalizującej w obsłudze prawnej podmiotów i przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą na rynku amerykańskim. Jak się okazało, Pan Jacek okazał się osobą kompetentną, zaangażowaną, znającą procesy biznesowe oraz prawne na rynku amerykańskim. Dzięki praktycznemu doświadczeniu skutecznie rozwiązane zostały kwestie prawne i organizacyjne. Bardzo miły i kontaktowy człowiek. Polecam.

Stanley
Downco

Pan Jacek Cieszyński jest godny polecenia każdemu przedsiębiorcy zainteresowanemu poszerzeniem swojej działalności poza teren Polski. Amerykańska biurokracja potrafi być przytłaczająca, czasem wręcz demotywująca. Z pomocą Cieszynski Law Group udało nam się osiągnąć nasze ambitne cele. Pan Cieszynski szanuje czas i zaangażowanie klienta, oraz potrafi znaleźć i przetłumaczyć prawne zawikłania w sposób zrozumiały dla przedsiębiorcy. Jesteśmy pewni, że będziemy chcieli korzystać z usług jego kancelarii w przyszłości.

5 (Demo)
Marcus Fields
Marketing Manager

This powerful theme was optimised to get the best performance results. Tested with pagespeed insights & co., it delivers even better results with super cache & minification.

Tomasz
Nan Films LLC

Jako właściciel firmy NAN Films LLC chciałbym podziękować za niesamowitą pomoc ze strony prawa. Twoje doświadczenie i wiedza były dla mnie bardzo pomocne w organizowaniu wielu rzeczy na terytorium Stanów Zjednoczonych. To naprawdę ważne, aby powiedzieć, że jestem dumny ze współpracy z Tobą. Po pewnym czasie wiem, że praca z tobą jest bezpieczna dla mnie i mojej firmy.

Andrew
Ideal Bistro LLC

Jacek pomógł mojej działalności postawić pierwsze formalne kroki w USA. W jego podejściu widoczne jest zaangażowanie, profesjonalizm i pomysłowość. Jeżeli wiesz, że powinieneś rozpocząć swoja biznesową drogę w Stanach, to Jacek z pewnością doradzi i pomoże, jak zrobić to właściwie.

Gremi Media SA

Spółka Gremi Media (dawna nazwa: PRESSPUBLICA) Spółka z o.o. w Warszawie w zakresie swojej podstawowej działalności prowadzi działalność wydawniczą. Spółka jest wydawcą na terenie Rzeczypospolitej Polskiej takich tytułów prasowych jak: „Rzeczpospolita”, „Bloomberg Businessweek Polska”, „Parkiet Gazeta Giełdy”. Ze względu na przedmiot i rozmiar prowadzonej działalności wymagana jest kompleksowa, w wielu obszarach przedmiotowych, obsługa prawna. W tym celu Spółka zatrudnia nie tylko prawników wewnętrznych, lecz także współpracuje z kancelariami zewnętrznymi. Jedną z nich była Cieszynski Law Group LLC z New Jersey. Zlecone zadania, w osobie pana Jacka Cieszynskiego, kancelaria ta wykonała z należytą starannością, profesjonalnie i rzetelnie ze szczególnym uwzględnieniem interesów Spółki Gremi Media i jej bezpieczeństwem w obrocie prawnym na terenie USA. Na podkreślenie zasługuje także fakt, iż Cieszynski Law Group LLC zlecone zadania wykonała w sposób wysoce etyczny. Z racji moich obowiązków i zajmowanej przeze mnie w Gremi Media pozycji byłem w stałym kontakcie z p. Mecenasem Jackiem Cieszynskim w zakresie świadczonej obsługi i na bieżąco weryfikowałem sposób oraz jakość realizacji zlecanych zadań. Oceniam naszą współpracę jako udaną i satysfakcjonującą i mogę z pełnym przekonaniem rekomendować Cieszynski Law Group LLC jako wiarygodnego i solidnego Partnera.

Samasz

Jako producent sprzętu rolniczego i komunalnego z Polski korzystamy z usług mecenasa Jacka Cieszyńskiego od początku 2014 roku. Jego profesjonalna doradztwo prawne na terenie USA pozwoliła nam na płynne przejście do amerykańskiej rzeczywistości biznesowej. Jacek jest doświadczonym, wiarygodnym, rzetelny i kompetentny prawnikiem, który jest pracowity, dostępny i zawsze reaguje, co jest bardzo cenne. Można liczyć na jego wiedzę. Gorąco polecamy J.C. Plus, jest niesamowitym tenisistą!

Martin
Moducup LLC

This letter of appreciation and recommendation is for Jack for his professionalism, tremendous grasp of legal matters concerning our diverse company and for making himself available to address our concerns.

Przemek
Iproblue LLC

Jacek is the type of person which every team wishes to have on board. His ability to analyze and solve the problems is priceless.

Ewelina
Ewelineb Fashion Ltd

This is to inform you that Mr. Jack Cieszynski from Cieszynski Law Group LLC has successfully represented and assisted EwelinB Fashion LTD with its registered trade mark in the United State Of America. We are pleased to inform you that during the cooperation we were satisfied with the legal services primarily rendered by attorney Jack Cieszynski from Cieszynski Law Group LLC. This recommendation is given to Cieszynski Law Group LLC in recognition of their professional performance and dedication in handling the job to the ultimate satisfaction of the client. We have no hesitation in continuing with our appointment of Cieszynski Law Group LLC to assist and represent us in our business in the future.