Rejestracja spółki w Delaware

Usługa rejestracji firmy w Delaware.

 

 

 

Opis

Kancelaria wykonują wszystkie kroki niezbędne do otwarcia działalności gospodarczej w stanie Delaware, USA. W ramach usługi Kancelaria przeprowadza następujące czynności:

 • Przygotowanie uchwały firmy o otwarciu firmy w USA.
 • Wybór formy do prowadzenia działalności gospodarczej na rynku USA.
 • Rejestracja spółki w Urzędzie Stanu Delaware.
 • Wystąpienie o numer podatkowy firmy w USA, EIN number.
 • Wsparcie klienta w założeniu konta bankowego firmy w USA.
 • Przygotowanie umowy operacyjnej spółki w USA.
 • Wsparcie przy rozpoczęciu prowadzenia księgowości spółki w USA.
 • Przygotowanie początkowych uchwal spółki w Delaware.
 • Występowanie w roli agenta spółki przez okres 1 roku.

 

 

 

 

 

 

 

Opinie

 1. Adwokat Stanisław R.

  To był dobry wybór. Szukałem osoby specjalizującej w obsłudze prawnej podmiotów i przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą na rynku amerykańskim. Jak się okazało, Pan Jacek okazał się osobą kompetentną, zaangażowaną, znającą procesy biznesowe oraz prawne na rynku amerykańskim. Dzięki praktycznemu doświadczeniu skutecznie rozwiązane zostały kwestie prawne i organizacyjne. Bardzo miły i kontaktowy człowiek. Polecam.

 2. Paweł

  Wybrałem usługi Jacka gdyż od samego początku w kontakcie cechował go profesjonalizm i chęć załatwienia sprawy szybko i sprawnie. Dodatkowo potwierdziłem swój wybór pozytywnymi opiniami od jego poprzednich klientów. Z ręką na sercu polecam usługi Jacka – nie zawiodłem się – cały proces sprawnie i dokładnie a co najważniejsze efekt działań w 100% zgodny z obietnicami. Dobrze wydane pieniądze! Polecam!

 3. Andrzej

  Trafiłem do Jacka po analizie wielu stron i ofert które otrzymałem a tą ofertę która dostałem tu była dla mnie odpowiednia i dobra. Ta oferta była najlepsza po względem obsługi i kosztów do akceptowania. Jacek oferują pomoc i doradztwo w założeniu spółki na terenie USA, pomaga i wykonuje czynności prawne i organizacyjne mając wiedzę i doświadczenie w tym co robi. Prowadzi sprawy kompleksowo. Obecnie jestem Jacka klientem, obsługuje mnie i jestem zadowolony z tego co robi. Polecam jednym słowem!

 4. Mykotty

  Jeżeli chcecie szybko i skutecznie rozpocząć legalną sprzedaż w USA, to koniecznie skorzystajcie z pomocy Jacka Cieszyńskiego. Jego liczne kontakty w USA, znajomość rynku oraz perfekcyjne “czucie” kultury amerykańskiej to atuty, dzięki którym błyskawicznie uruchomicie amerykańską spółke. I uwierzcie mi, w całym procesie organizowania formalności to Wy będziecie ogniwem, które wydłuża proces. Jacek to mistrz dopinania tematów.

Dodaj opinię