Warunki obsługi prawnej firm na rynku USA

Klientami kancelarii Cieszynski Law Group są prywatne podmioty prowadzące działalność gospodarczą na rynku amerykańskim. Nasi klienci to firmy zatrudniające poniżej 500 pracowników, generujący roczny dochód pomiędzy 2 a 30 milionami dolarów, tzw. small business. Podmioty gospodarcze w Stanach Zjednoczonych wpadające w kategorię small business mają specyficzne wymogi. Prywatne amerykańskie firmy potrzebują dostęp do szybkich porad prawnych, doceniają porady dotyczące rozwoju ich biznesu, a także nie tolerują nieprzewidzianych wydatków na opłaty adwokackie. Kancelaria Cieszynski Law Group odpowiada na takie wymogi naszych klientów.

Nie stosujemy stawki godzinowej za obsługę prawną na rynku USA

W większości przypadków kancelaria nie używa stawki godzinowej przy obsłudze prawnej firm prowadzących działalność gospodarczą na amerykańskim rynku- nie jest to najlepsze rozwiązanie dla naszych klientów. Po pierwsze, używanie wysokiej stawki godzinowej, po prostu przeraza klientów. Przeciętny klient, jak i jego pracownicy obawiają się podnieść telefon i zadzwonić do prawnika w USA, aby przedyskutować nowy pomysł na produkt lub omówić kwestie prawne napotykane podczas codziennego prowadzenia działalności gospodarczej na rynku Stanów Zjednoczonych.

Obsługa prawna firm USA
Obsługa prawna firm USA

Współpraca z klientami przy użyciu stawki godzinowej przenosi ryzyko wysokich rachunków na stronę klienta. Przeciętny klient obawia się, iż otrzyma na koniec miesiąca olbrzymi rachunek za usługi prawne i zaczynają się niepotrzebne nieporozumienia.

Strach przed nieokreślonym rachunkiem od prawnika w USA powoduje, iż klient sam zaczyna poszukiwanie odpowiedzi na swoje kwestie prawne lub zleca takie zadania dla swoich pracowników nierozumiejących powikłania amerykańskiego prawa. Doprowadza to do sytuacji gdzie klient traci swój cenny czas lub polega na konkluzji swojego pracownika i naraża firmę na niepotrzebne ryzyko prawne na rynku Stanów Zjednoczonych. Dużo naszych klientów to podmioty z Europy, brak zrozumienia realiów rynku amerykańskiego, ryzyko błędnych konkluzji i poczynań na rynku Stanów Zjednoczonych gwałtownie wzrasta

Oferujemy obsługę prawną firm w USA w oparciu o pakiety miesięczne

Nasza misja to długoterminowa współpraca z każdym klientem biznesowym, stąd jako jedna z niewielu amerykańskich kancelarii prawnych oferujemy obsługę prawną firm prowadzących działalność w USA w oparciu o stałą opłatę miesięczną. Warunki obsługi prawnej na zasadzie stałej stawki miesięcznej są proste:

  • Minimalna 6-miesięczna współpraca.
  • Gwarantujemy zero ryzyka. Każdy z nowych Klientów, który nie będzie zadowolony ze współpracy z Kancelarią w przeciągu pierwszych 30 dni otrzyma zwrot pierwszej opłaty.