Warunki obsługi prawnej firm w USA

Klientami kancelarii Cieszynski Law Group są małe i średnie firmy podmioty prowadzące działalność gospodarczą na rynku amerykańskim. Nasi klienci to firmy zatrudniające poniżej 300 pracowników i generujący roczny dochód pomiędzy 2 a 30 milionami dolarów. Klienci kancelarii doceniają

  • Sprawną komunikację pomiędzy prawnikiem a osobami decyzyjnymi.
  • Dostępu do porad prawnych które mogą być szybko wdrożone w organizacje.
  • Znajdowanie ryzyka i zmniejszanie konsekwencji prawnych.
  • Zrozumienia biznesu, produktów i usług oferowanych przez klienta.
  • Przewidywalne wydatki na obsługę prawną w USA.

Obsługa prawna w USA a stawki godzinowe

W 99% projektów nie używamy stawek godzinowych. Współpraca z klientem biznesowym przy użyciu stawki godzinowej nie jest korzystna dla naszych klientów ponieważ przenosi ona ryzyko wysokich rachunków na stronę klienta. Przeciętny klient obawia się, iż otrzyma olbrzymi rachunek za wykonane usługi prawne co powoduje niepotrzebne nieporozumienia. Doprowadza to do sytuacji gdzie klient zaczyna coraz częściej polegać na opiniach pracowników którzy nie są prawnikami i naraża firmę na niepotrzebne ryzyko prawne na rynku Stanów Zjednoczonych.

Wierzymy w długoterminową współprace

Glowną misją Kancelarii Cieszynski Law Group jest zbudowanie partnerskiego zaufania i nawiązanie długoterminowej współpracy z każdym klientem biznesowym. Stąd jako jedna z niewielu amerykańskich kancelarii prawnych oferujemy obsługę prawną firm prowadzących działalność gospodarcza w USA w oparciu o stałą opłatę miesięczną. Stawka godzinowa oferowana w pakiecie miesięcznym może być niższa nawet o 40% lub więcej od rzadko używanej stawki godzinowej w wysokości $350. Warunki korzystania z usługi prawno-doradczej BizLawUSA są proste. Minimalny okres współpracy wynosi 6 miesięcy. Niewykorzystane godziny nie przechodzą na kolejny okres rozliczeniowy. Gwarantujemy zero ryzyka- każdy z nowych Klientów, który nie będzie zadowolony ze współpracy z Kancelarią w przeciągu pierwszych 15 dni może wypowiedzieć umowę o dalszą współpracę.

Wybrani klienci

Scroll to Top